یخچال دو قلو از طریق چندین روال جداگانه از آنچه در انبار موجود است مطلع می شود

یخچال هوشمند یخچالی است که برای حس کردن اقلامی که دائماً در آن قرار می‌گیرند ارائه می‌شود و حتی ممکن است این قابلیت را داشته باشد که بفهمد چه زمانی یک مورد نیاز به شارژ مجدد دارد.

یخچال دو قلو از طریق چندین روال جداگانه از آنچه در انبار موجود است مطلع می شود.

نقطه ضعف یخچال هوشمند این است که اکثر دستگاه ها هنوز آماده ارتباط با برندهای دیگر نیستند.

محصولات خاص را فقط می توان با محصولات مشابه خود تحت نام تجاری مشابه شبکه ای کرد.

راه حل این مشکل، اتصال یخچال فریزر ساید به فضای ابری است و باید مستقل از برند خاصی باشد باید به راحتی توسط هر وسیله ای قابل دسترسی و کنترل باشد.

ماشین های هوشمند با مهارت های رسانه ای به دلیل توسعه سریع ثبت نوآوری و استفاده گسترده از اینترنت، در زندگی روزمره ما در حال توسعه هستند.

آشپزخانه یکی از نقاطی است که در آن از چنین دستگاه های زیرکانه ای استفاده شده است.

از آنجایی که سبک زندگی پیشرفته باعث می‌شود افراد زمان کمتری برای پخت و پز مواد غذایی جامد در خانه سرمایه‌گذاری کنند، می‌توان با یک ظروف آشپزخانه ماهرانه، به عنوان مثال، یک یخچال هوشمند، به یک سبک زندگی مطلوب و سالم کمک کرد.

این برنامه برای نظارت بر موارد بایگانی شده در آن و ترغیب مشتریان خود به سیستم های آشپزی مشروط به نوع رزق و روزی بایگانی شده در نظر گرفته شده است.

در یخچال پذیرفته شده یا استاندارد هیچ ترتیبی برای غربالگری فوری مواد یا اقلام رزق و روزی وجود ندارد و علاوه بر آن فورا تعویض نمی شود.

یخچال دوقلو سامسونگ هوشمند، یخچالی است که توانایی خودکنترلی اشیاء یا مواد رزق و روزی را با وساطت انسانی ناچیز یا بدون واسطه دارد.

چنین کالایی همچنین می‌تواند مهارت کشف فوری و هشدار دادن به خریدار را در مورد نیاز به ذخیره مجدد یا شارژ مجدد منابع کاهش‌دهنده داشته باشد.

در چارچوب ما، یخچال فوراً اندازه فضای خالی را نگه می‌دارد، و بر این اساس، اندازه‌گیری چیزهای موجود در محفظه‌های یخچال را به‌صورت دوربرگردان انجام می‌دهد.

این چارچوب فوراً از طریق سرویس پیام کوتاه (SMS) یا ایمیل به مالک در مورد وضعیت یخچال راهنمایی می‌کند و علاوه بر آن از طریق سیستم اترنت سریع، مالک را خریداری می‌کند.

یخچال فریزر دوقلو اسنوا این چارچوب علاوه بر این دارای صفحه نمایش LCD و زنگ در ورودی یخچال است.

صفحه نمایش ال سی دی پیامی را نشان می دهد که همه چیز تمام شده و در این بین زنگ روشن است که به قسمت های خانه در مورد بار یخچال نشان می دهد.

 • منابع:
  1. Smart Refrigerator
 • تبلیغات: 
  1. ماهی سالمون که از اقیانوس تا ایران شنا می کنند!
  2. بدترین اتفاقی که در لحظه تماشای فوتبال می افتد!!!
  3. مشاهده عقربی که پرواز کرد!
  4. نبات می تواند رنگ خون را تغییر دهد