گلدان سفالی طرح ادمک به قیمت میلیاردی فروخته شد

پنجره ها و گلدان ها اغلب از چوب ساخته می شوند. گلدان سفالی طرح ادمک بشکه ویسکی یکی دیگر از ظروف محبوب ساخته شده از این ماده است. هر یک از این ظروف می تواند ناتمام باشد، با یک پوشش شفاف مهر و موم شود، لکه دار یا رنگ آمیزی شود.

طرفداران چوب به ندرت در اثر دمای انجماد آسیب می بیند، بنابراین می توان آن را در تمام طول سال در خارج از منزل رها کرد. همچنین ریشه ها را از دمای گرم تابستان عایق می کند.

منفی تقریباً همه انواع چوب به مرور زمان پوسیده می شوند. اگر سطح دارای روکش باشد، باید به طور دوره‌ای رنگ‌کاری شود تا ظاهری تازه داشته باشد.

آهن را می توان در قالب ریخته و تقریباً هر سبکی از فرم های کلاسیک آنتیک گرفته تا سبک های شیک مدرن را ایجاد کرد. می توان آن را رنگ کرد یا به صورت خام رها کرد تا به طور طبیعی زنگ بزند

طرفداران بادوام، تقریبا برای همیشه دوام خواهد داشت. و اگر باغ شما مستعد وزش بادهای شدید بر روی ظروف شما باشد، وزن می تواند یک مزیت باشد.

منفی اگر دوست دارید گلدان های خود را مرتب جابجا کنید، وزن می تواند مشکل ساز شود. یا اگر روی عرشه یا بالکن باغبانی می کنید، ممکن است مواد سبک تری بخواهید.

گلدان

قلع، مس، آلومینیوم، فولاد یا سایر فلزات را می توان به صورت ورقه های نازک نورد کرد و به ظروف تبدیل کرد. سطح ممکن است گالوانیزه، رنگ آمیزی شده یا طبیعی باقی بماند تا ظاهر متفاوتی ایجاد کند. فولاد هوازده، مانند فولاد کورتن، یک انتخاب محبوب است.

طرفداران معمولاً سبک وزن است و به راحتی قابل جابجایی است، نمی تواند به راحتی تراشه کند یا ترک بخورد. در اثر گرما یا سرمای شدید آسیب نمی بیند.

منفی فلز نازک در آفتاب داغ به سرعت گرم می شود و می تواند به سرعت خاک را خشک کرده و به ریشه ها آسیب برساند. مواد نازک به راحتی فرو می روند و برخی زنگ می زنند.

سبدهای آویزان باید سبک باشند. اغلب آنها را می بینید که از حلقه های فلزی پوشیده شده با مواد فیبری مانند فیبر کوکو یا خزه اسفاگنوم ساخته شده اند. برخی ممکن است یک آستر پلاستیکی در داخل داشته باشند تا به حفظ رطوبت کمک کند.

طرفداران الیاف استفاده شده معمولاً رنگ خنثی است و ظاهر را از گیاهان نمی‌دزدد.منفی بدون آستر یا درج پلاستیکی، خاک خیلی سریع خشک می شود. فیبر ممکن است شکسته شود و در صورتی که موخوره به نظر برسد باید تعویض شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.