کارخانه کارتن پلاست طرح جابر شفاف + تولید پخش عرضه

در کشور ایران، کارخانه کارتن پلاست برای ساخت محصولاتی همچون استند های فروشگاهی و تبلیغاتی و یا جعبه های بسته بندی و جعبه میوه ها برای برش های دقیق تر و منظم تر از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می شود. همچنین با توجه به طرح سفارشی از طرف مشتری برای اتصال قطعات بریده شده از منگنه، چسب گرم، جوش پلاستیکی و دیگر روشهای مطمئن استفاده می کنیم. کارخانه کارتن پلاست طرح جابر شفاف + تولید پخش عرضه

قیمت خرید کارتن پلاست طرح جابر

قیمت خرید کارتن پلاست طرح جابر

برخلاف گذشته که در تهیه روزنامه دیواری از مقواهای سفید و رنگی استفاده می شد، در چند سال اخیر کارتن پلاست ها جایگزین شده اند. مخصوصا برای انجام پژوهش هایی از قبیل طرح جابر که برای گروه های سنی مختلف توسط آموزش و پرورش ارائه شده است. قیمت خرید کارتن پلاست طرح جابر با توجه به ضخامت آنها متفاوت است و نوع ضخیم کمی گران تر می باشد. این نوع از مقواها در اغلب مواقع نازک بوده و سطح آنها به دلیل استفاده از مواد پلی پروپیلن پلاستیکی می باشد و در رنگ بندی های متنوعی ارائه می شوند.

ویژگی های کارتن پلاست عبارت است از :

این محصول از وزن کمی برخوردار است و سبک می باشد. وزن این محصول برابر است با یک ششم وزن شیشه و یک سوم وزن آکریلیک. این ورق ها قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و می توان این محصول را از طول و عرض قوس داد. برای دوام و ماندگاری بیشتر و جلوگیری از تاخوردگی بهتر می توان ورق را از طول قوس داد.

این ورق را برای بسته بندی محصولات متعددی استفاده می کنند و در قفسه بندی و طراحی فضا برای مراکز بزرگ خرید نیز استفاده می شود. اگرچه که این محصول سبک وزن است اما قابلیت تحمل وزن بالا را دارد و مقاومت و دوام آن بسیار زیاد است. این محصول قابلیت شست و شو دارد و می توان آن را با آب و مواد شوینده شست بدون آن که تاثیر منفی بر روی این محصول بگذارد. برای این که کارتن پلاست تولید شود موادی از آن استفاده می کنند که سمی نبوده و برای سلامتی انسان بی خطر باشد.

بدون بو است و بوی محیط را به خود جذب نمی کند. به راحتی می توان این محصول را برش زد و با یک تیغه ساده آن را به هر سایزی که مد نظر داریم برش دهیم. علاوه بر آن ورق های کارتن پلاست به راحتی با چسب، منگنه، جوش پلاستیکی و… به هم متصل و چسبیده می شوند. این امکان وجود دارد که بر روی این ورق ها طرح ها و خطوط مختلفی را چاپ کرد.

سیلک اسکرین روشی است که امکان چاپ با ماندگاری بالا و کیفیت مناسب را می دهد و برای تابلو های تبلیغاتی و استند ها به کار می رود. این محصول اگر در برابر آفتاب مستمر و مستقیم قرار نگیرد تغییر حالت نمی دهد و انعطاف خود را حفظ می کند. این محصول غیر قابل اشتعال است و در دماهای بالا دچار حریق نمی شود و فقط ذوب می شود. به همین خاطر در هنگام آتش سوزی به عنوان مانع عمل می کند و رشد سریع آتش سوزی را کند می کند.

این محصول در برابر ضربه مقاوم است و می تواند ضربه پذیری بالایی داشته باشد و مقاومت آن نسبت به شیشه 200 برابر و 7.5 برابر بیشتر از آکریلیک است. عایق گرما است و مانع هدر رفتن انرژی در صنعت ساختمان سازی می شود. نسبت به آب و رطوبت مقاوم است و مانع عبور آب و رطوبت می شود و برای گلخانه ها و استخر ها و… به کار می رود. به خاطر نوع بافت و ساختار شبکه ای این محصول می توان از آن به عنوان عایق صدا نیز استفاده کرد. حمل و نقل این محصول راحت و آسان است و می توان ابعاد زیاد آن را به صورت لوله بسته بندی کرد و حمل نمود.

این حمل و نقل راحت به خاطر انعطاف پذیری بالای آن است. در صورتی که مشتری تمایل به این داشته باشد که ورق دارای عایق uv باشد و از عبور اشعه ماورا بنفش خورشید جلوگیری کند این ورق این قابلیت را نیز دارد و می توان آن را عایق uv کرد. وزارت بهداشت آمریکا نیز استانداردهای این ورق را تایید کرده است و به عنوان یک محصول با استانداردهای جهانی در سراسر دنیا تولید و قابل تهیه است.

برد پلاستیکی کارتن پلاست مدل روزنامه دیواری یا جابربن حیان

برد پلاستیکی کارتن پلاست مدل روزنامه دیواری یا جابربن حیان در خرید کارتن پلاست مدل روزنامه دیواری یا جابربن حیان در نظر بگیرید که علاوه بر تمام مزایا، معایبی نیز دارد. قابل ذکر است که جنس و نوع متریال بر قیمت کارتن پلاست تاثیر زیادی دارد. کارتن پلاست ها مانند سایر متریال های مورد استفاده در صنعت بسته بندی و ساختمان سازی و غیره دارای ویژگی های مثبت و منفی می باشد. برای دست یافتن به بهترین نتیجه از خرید هر یک از انواع کارتن پلاست، بهترین راهکار بررسی ویژگی های آنها و انتخاب گزینه های سازگار با خواسته تان می باشد. مهم ترین ویژگی و نکات که در خرید کارتن پلاست باید مد نظر قرار داد عبارتند از: ضخامت و تعداد لایه های کارتن پلاست ها متنوع بوده و بر همین اساس استحکام آنها با هم فرق دارد. نوع مرغوب آنها 5 لایه می باشد. از نظر ورق میانی می توان آنها را در انواع ساده، عمودی و کندویی تقسیم بندی نمود. نوع ساده ورق دندانه دار یا چین دار قرار گرفته و در نوع عمودی نوارهای عمودی و صاف برای افزایش مقاومت در لایه میانی استفاده می شود.

فروش کارتن پلاست همدان

فروش کارتن پلاست همدان این محصول برای بسیاری از مکان ها و موارد استفاده می شود از جمله؛

• در قالب بندی و بلوک سقفی ساختمان

• برای بسته بندی انواع محصولات غذایی و دارویی

• جعبه های کارتن ، استند و پلی استند و سایر محصولات تبلیغاتی

• در سوله ها به ویژه سوله های نگهداری از حیوانات مانند مرغداری ، دامداری ، کشتارگاه

• سالن ورزشی ، سالن اجتماعات

• گلخانه ، استخر و… نیز استفاده می شود.

پلی پرولین مورد استفاده در کارتن پلاست ها باعث می شود تا بدنه ضد قارچ و کپک داشته باشند. این مواد در برابر نفوذ ذرات آب و نم و رطوبت عایق می باشند. امکان چاپ طرح های مختلف بر روی سطح این ورق ها وجود دارد. بدنه کارتن پلاست ها کاملا در برابر آتش سوزی مقاوم بوده و غیر قابل اشتعال می باشند. در برابر حرارت بیش از 80 درجه سانتی گراد ذوب می شوند. نسبت به سایر متریال های مورد استفاده برای بسته بندی و عایق بندی و غیره، کارتن پلاست ها وزن سبک تری دارند. از نظر اقتصادی خرید کارتن پلاست مقرون به صرفه می باشد.

با توجه به نوع کاربرد مورد نظر می توان کارتن پلاست مناسب را انتخاب کرد. به عنوان مثال، در صنعت بسته بندی و دکوراسیون که محافظت از وسایل و کالاها در برابر نم و رطوبت اهمیت زیادی دارد، از پلاست شیت های ضد آب استفاده می شود. این پلاست شیت ها پلاستیکی بوده و برخی از آنها از مواد پلی پروپیلن تولید شده و به همین دلیل کاملا در برابر نفوذ نم و آب و رطوبت عایق هستند. قیمت کارتن پلاست ضد آب همیشه بیشتر از نوع مقوایی می باشد، چون مقاومت آنها بالاتر بوده و مواد مورد استفاده برای تولیدشان نیز گران تر از کاغذ هستند. یکی از موارد بسیار مهم در تعیین قیمت کارتن پلاست ضد آب و شفاف و غیره، اندازه و میزان ضخامت آنها می باشد. این ورق ها در ضخامت های گوناگونی تولید شده و هر چه ضخیم تر باشند، به همان نسبت نیز قیمت بالاتری خواهند داشت.

لز دیگر موارد کاربرد این ورق ها می توان به دکوراسیون و ساختمان سازی اشاره نمود. وزن سبک، قیمت مناسب و نصب آسان همگی از جمله دلایلی هستند که باعث شده اند از این ورق ها در سقف و روی پارتیشن ها و درب ها به جای شیشه استفاده شود. کارتن پلاست های مورد استفاده برای سقف از نوع پلی پروپیلن بوده و ضخامت آنها بیشتر از نوع مقوایی و طرح جابر می باشد. با توجه به اینکه در سقف سوله های محیط های صنعتی و باشگاه های ورزشی از مواد عایق از قبیل پشم شیشه استفاده می شود، یک لایه کارتن پلاست می تواند از ریزش این مواد جلوگیری کند. علاوه براین، به دلیل تنوع رنگی بالا در زیباسازی محیط داخلی نیز می تواند موثر باشد. از دیگر دلایل برای استفاده از این ورق ها در سقف می توان به مقاومت بسیار بالا در برابر نوسانات دمایی اشاره نمود. به همین دلیل در محیط های صنعتی و کارگاه های تولیدی و استخر و باشگاه ها این ویژگی می تواند یک نقطه مثبت در نظر گرفته شود

کارتن پلاست در یاسوج

کارتن پلاست در یاسوج امروزه استفاده از ملزومات جديد در صنعت ساختمان جهت نيل به سرعت بیشتر توليد و افزایش ايمنی، غير قابل گريز است. آگاهی از مشکلات قالبهای سنگين فلزی در اجراء پروژه های ساختمانی کارشناسان شرکت کارتن پلاست را بر آن داشت تا پس از بکار گیری کارتن پلاست توليدی اين شرکت در سقفهای کاذب، جايگزينی آن به جای بلوکهای پلی استايرن و امکان جايگزينی پلاست شيت به جای قالبهای فلزی با اخذ نتیجه مطلوب تحولی شگرف در این زمینه ایجاد نمایند. از نظر کارشناسان مزيتهای کارتن پلاست را می توان سبکی، سهولت در اجراء، نفوذ ناپذيری در برابر آب (عدم جذب آب بتون) و همچنین مقاومت در برابر اسيدها و قلياها و اقتصادی بودن آن دانست بطوری که پس از حداقل 6 دوره اجرای قالب بندی نهایتاً از این کارتن پلاست به عنوان عايق رطوبتي، صوتی و حرارتی در ديوار ها و سقف خواهد شد.

کارتن پلاست دیوار

کارتن پلاست دیوار کارتن پلاست یا کارتن پلاست از جنس پلی پروپلین میباشد و به روش اکستروژن تولید می شود. کارتن پلاست شامل دو ورقه مسطح خارجی است، که توسط صفحات باریک عمودی و به صورت موازی به یکدیگر متصل می شوند. ورق و رول های کارتن پلاست با عرض های ۱۶۰۰ – ۲۰۰۰ و ۲۴۰۰میلیمتر در ضخامت ۲ تا ۱۴ میلی متر با طول دلخواه خریدار در رنگ های متنوع و زیبا تولید می گردند.

ورقهای کارتن پلاست بنا به درخواست مشتریان محترم به صورتهای آنتی یووی (ضد آفتاب)، آنتی استاتیک (ضد بار الکتریکی) آنتی باکتریال یا نانوپلاست (ضد انواع میکروب و قارچ ها ) و آنتی فایر (ضد شعله و آتش ) در کارخانه تولید و به بازار عرضه می شوند.

شیت پلاست مانند کارتن های مقوایی دایکات می گردد و عملیات چاپ به روش سیلک اسکرین روی آن انجام می پذیرد. از دیگر ویژگی های ورق کارتن پلاست ضریب مقاومت بالا در برابر اثرات فیزیکی و شیمیایی است. نام های تجاری رایج کارتن پلاست در ایران “شیت پلاست ، رول پلاست، ورق پلاست، پلاست پک ، پد پلاستیکی و “نانو پلاست ” است.

قالب بندی با کارتن پلاست بسیار مقرون به صرفه است. از جمله مزایای استفاده قالب بندی با کارتن پلاست می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • • امکان برش به وسیله تیغ کاتر به اشکال دلخواه
 • • سطح قالب کاملا صیقلی
 • • نچسب بودن در برابر سیمان و بتن
 • • یی تاثیری عوامل شیمیایی باز و اسید بر روی کارتن پلاست
 • • بالا بردن استحکام بتن به علت جذب نکردن رطوبت
 • • آسانی خارج کردن قالب ها
 • • قابلیت استفاده مجدد از شیت پلاست های استفاده شده
 • • پرت بسیار ناچیز در برچیدن قالب
 • • اجرای همزمان ستون و تیر و در نتیجه صرفه جویی مصالح
 • • نیروی کمتر کارگر به علت سبکی قالب ها
 • • امکان اجرای سازه سبک و ایمن در برابر زلزله و …

کارتن پلاست به انگلیسی

کارتن پلاست به انگلیسی نام لاتین آن کروگیت پلاستیک شیت می‌باشد. نسبت به ورق کارتن ضریب مقاومت بالاتری در برابر ضربه و عوامل فیزیکی دارد. كارتن پلاست نام رايج اين محصول در ايران ميباشد و از نام هاي ديگري چون شيت پلاست، ورق پلاست، پك پلاست و رول پلاست هم استفاده گردیده است.اما در انگلیسی بيشتر از اسم هاي تجاری چون Corrugated plastic , corriboard , Polyflute, Coroplast, FlutePlast, IntePro, Proplex, Correx, Twinplast, Corriflute or Corflute استفاده مي گردد.

صادرات کارتن پلاست

صادرات کارتن پلاست کارتن پلاست با کیفیت و مرغوب در ایران توسط تولید کنندگان معتبر در مدل های شیک و زیبایی تولید می گردد و یکی از محصولات بسیار مرغوبی است که به کشورهای مختلفی نیز صادر می شود. این محصول از جنس درجه یک و مرغوبی تولید می گردد. کارتن پلاست های درجه یک صادراتی توسط مراکز تولیدی و فروشنده های اصلی به متقاضیان مختلف در کشورهای خارجی ارائه می شود. تولید کننده در گام اول برای صادرات، بهترین نوع این محصول را انتخاب می کند و بعد از بررسی کامل، برای صادر نمودن آن اقدام می کند، تا از کالا کاملا مطمئن نباشد و بررسی نشود، اجازه صادر شدن به آن داده نمی شود. این نوع کارتن پلاست هم از نظر کیفیت و دوام بررسی می گردد و هم این که از نظر طرح و رنگ، جدیدترین و شیک ترین نوع این محصول انتخاب می شود.