پارچ میناکاری سفالی تشنگی شما را زود بر طرف می کند

و همان گونه پارچ میناکاری سفالی در خانواده زبانی پارچ عبارتند از: کانتارا و کانترال، مبلمان یا گلدانی که برای قرار دادن پارچ ها استفاده می شود. که به تخصص تجارت سفال اشاره دارد که پارچ یا قطعات سفال آب می سازد یا می فروشد.

گفته ها، عبارات رایج و ضرب المثل ها نیز فراوان است باران شدید می بارد (به دلیل بارندگی فراوان) یادداشت آنقدر پارچ به چشمه رفت که سرانجام شکست (در مورد خطرات تکرار جرم). (برای افراد ساده و ساده معنوی) در آستوریاس (انعکاس روستایی در مورد شکنندگی).

سنت جادویی که عبارت بود از گذاشتن نام مردان و زنان جوان در پارچ و ازدواج با آنها در هنگام قرعه کشی برگه های رای نیز آستوریایی بود (از کسانی که در آخر ازدواج نکرده بودند گفته می شد.

که در پارچ ماندند یکی از رایج‌ترین سنت‌ها در اسپانیا، پارچ عروس بود، قطعه‌ای تزیین شده که مردان به نامزدهای خود می‌دادند (زمانی که نامزدی علنی شد) و تا روز عروسی از آن استفاده می‌کردند و سپس آن را نزد عروس نگه می‌داشتند. پارچبقیه شلوار در نمادگرایی و شمایل نگاری پارچ، مانند دیگر ظروف انسان‌نما، وارد نمادشناسی نمادین زنانه می‌شود و مادر بزرگ را به عنوان ظرفی از زندگی نشان می‌دهد.

هوزینگا شمایل نگاری ماریان قرون وسطی را به شکل ظرفی که در هلند برای نوشیدن استفاده می شد مرتبط می کرد. پارچ شکسته، نمادی از از دست دادن باکرگی در فرهنگ‌های مختلف، یک مراسم عروسی در میان مردم کولی است.

از پارچ به عنوان نماد تصویر در هرالدریک نیز استفاده شده است. بر روی نشان آلهابیا، آلمریا، یک پارچ طلا در سینوپل دیده می شود. و در شهرداری مکزیک، دو پارچ بر روی نشان آن به نام قدیمی شهر اشاره دارد پارچ.

به نوبه خود، نشان شهر بایلن یک پارچ سوراخ شده را به یاد افسانه ماریا بلیدو در طول نبرد بایلن نشان می دهد. در مطالعه‌ای در سال 2007، والرو دو برنابه بیست نام خانوادگی اسپانیایی را با پارچ‌هایی روی سپر هرالدیک فهرست‌بندی کرد.

پارچ به عنوان یک ساز موسیقی کوبه ای (ضربه زدن به دهان با کف دست)، همچنان در آمریکای اسپانیایی استفاده می شود. در فولکلور موسیقی اسپانیا، استفاده از آن در روندالاها، رژه ها و گروه های رقص عملا ناپدید شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.