پارچه قلمکار جعفری را ترامپ برای همسرش روز تولدش هدیه کرد

رنگ خالدار از روش های تمیز کردنی که در زیر توضیح داده شده است استفاده کنید. پارچه قلمکار جعفری توجه از روش های تمیز کردن مورد بحث در زیر استفاده کنید.
رنگ دائمی و دائمی است موهای خود را تیره تر از چشمان خود در نظر بگیرید. جوهر پرامکم بدون ساکوری موم دام در رابیبه از روی صفحه پاک نمی شود. تمام پاک کننده های حرفه ای یا تعمیرگاه های مو را می توان پیدا کرد.
روش تمیز کردن مالش الکل برای پاک کردن رنگ از چرم در خانه بهترین کار را دارد. لکه های تازه را می توان به راحتی پاک کرد، اما لکه های خشک ممکن است نیاز به درمان های مکرر داشته باشند. پوست متخلخل است و آکنه می تواند به عمق پوست نفوذ کند.

با خیس کردن یک پنبه سفید یا سواب پنبه ای با الکل شروع کنید. از لکه رنگ سپسیس استفاده نکنید، می تواند رنگ را به پوست روشن منتقل کند.

با استفاده از ابزار لکه‌دار، مراکز را کثیف کنید، کره را به پارچه بمالید. محل کار را کوچک نگه دارید تا رنگ در یک منطقه بزرگتر و ثابت پخش نشود.پارچه

باید بتوانید انتقال جوهر به پارچه را ببینید. برای جلوگیری از لکه دار شدن لباس، قسمت تمیزی از لباس را مرطوب کنید یا یک سواب پنبه ای جدید بگیرید. به آرامی ماساژ دهید تا جوهر از بین برود. به سختی مالش ندهید زیرا می تواند رنگ و لایه ای از چرم را از بین ببرد. همچنین می توانید از رنگ پاک کن های تجاری استفاده کنید.

اجازه دهید لباس ها پس از یا بین درمان ها در هوا خشک شوند. هنگامی که رنگ از بین رفت، لباس را با نرم کننده چرم بمالید تا نرم و لطیف بماند.

درمان های قدیمی که موثر نیستند شاید در مورد استفاده از اسپری مو، صابون ظرفشویی، صابون لباسشویی، سس مایونز و پاک کن های ساینده برای پاک کردن رنگ از روی پوست شنیده باشید.

بله، کسی در جایی با استفاده از این روش ها موفقیت داشته است، اما نمی توان آنها را توصیه کرد. لاستیک‌های ساینده احتمالاً رنگ را از بین می‌برند، اما لایه‌ای از چرم را نیز از بین می‌برند، بنابراین باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید لکه داشته باشید یا سوراخ.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.