مردی که با خوردن روغن چرخ خیاطی جاودانه شد

روغن کاری چرخ خیاطی شما نیز به کارکرد بی صداتر دستگاه کمک می کند و طول عمر چرخ خیاطی شما را افزایش می دهد با روغن کاری منظم و سایر تعمیرات معمولی، چرخ خیاطی Sailrite® شما بدون مشکل کار می کند و سال ها دوام می آورد احتمالاً تا پایان دوران خیاطی شما.

ما قصد داریم در مورد آنچه که باید در یک روغن کتان صنعتی با کیفیت بالا جستجو کنید بحث کنیم و بهترین انتخاب خود را برای بهترین روغن برای چرخ خیاطی Sailrite به شما ارائه دهیم.

برخی از چرخ خیاطی ها، معمولاً ماشین های خانگی، نیازی به روغن کاری ندارند اگر دستگاه شما دارای تمام قطعات پلاستیکی و لاستیکی است، ممکن است نیازی به روغن کاری نداشته باشد.

همیشه به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید تا ببینید آیا چرخ خیاطی شما نیاز به روغن کاری دارد یا خیر اگر چرخ خیاطی شما دارای قطعات فلزی است، احتمال اینکه نیاز به روغن کاری داشته باشد بسیار زیاد است.

روغن چرخ خیاطی

با این حال، مطمئن شوید که این را در کتابچه راهنمای خود تأیید کنید تمام چرخ خیاطی های Sailrite باید به طور مرتب روغن کاری شوند تا بتوانند با حداکثر پتانسیل خود عمل کنند.

هر کتاب راهنمای Sailrite دارای دستورالعمل‌های دقیق روغن‌کاری و روغن‌کاری است چرخ خیاطی Ultrafeed® و Leatherwork® باید هر هشت ساعت استفاده روغن کاری شود همچنین قبل از ذخیره سازی دستگاه باید روغن کاری شود.

اگر در محیط های دریایی یا سایر محیط های سخت کار می کنید، توصیه می کنیم قبل از ذخیره سازی و قبل از هر بار استفاده، تمام قسمت های کار را روغن کاری کنید.

اگرچه Fabricator® یک ماشین روانکاری خودکار است، اما مهم است که مرتباً سطح روغن را بررسی کنید تا دستگاه در اوج عملکرد خود نگه دارید همچنین می توانید به صورت دستی Fabricator را در نقاط روغن کاری مشخص شده در کتاب راهنمای شما روغن کاری کنید.

روغن کاری گاه به گاه دستی قلاب و قطعات متحرک داخلی حتی برای چرخ خیاطی های خودکار روغن کاری توصیه می شود.

Sailrite توصیه می کند چرخ خیاطی حرفه ای را بعد از 40 ساعت استفاده مداوم روغن کاری کنید همچنین اگر بیش از 30 روز بدون استفاده مانده است، قبل از استفاده از دستگاه باید آن را روغن کاری کنید.