ماسک جوانه گندم بهترین روش مراقبت از پوست

شما روز خود را با پاکسازی پوست خود شروع و به پایان می رسانید و از مرطوب کننده و کرم شب خود غافل نشوید.

شما همچنین به طور منظم از سرم خود استفاده می کنید آیا این کافی است؟ نه! مطمئناً تمام این مراقبت‌هایی که به صورت روزانه انجام می‌دهید به شما بازگردانده می‌شوند، اما ماسک‌های زیبایی که یک یا چند بار در هفته انجام می‌دهید نیز به عنوان یک نیروی حمایتی برای پوست شما بسیار خوب خواهند بود زیرا ماسک ها بهترین دوستان پوست ما هستند!

ماسک ها را چگونه باید گذاشت؟
با استفاده از ماسک جوانه گندم، می‌توانیم علائم پیری را به تعویق بیندازیم زیرا پوست به مرور زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و سلول‌های پوست به سرعت قبل بازسازی نمی‌شوند.

ماسک جوانه گندم

پوست سفت شده و تازه به نظر می رسد علاوه بر این، پوست‌های جوان می‌توانند با ماسک‌هایی که چربی اضافی پوست را متعادل می‌کند، تعادل سبوم پوست خود را تامین کند بنابراین، آنها می توانند با مشکلاتی مانند چربی و آکنه مبارزه کنند خلاصه برای همه ماسک هست!

نحوه استفاده از ماسک ها و دوره های استفاده با توجه به نوع آنها متفاوت است بهتر است در این مورد توضیح دهید که کدام ماسک برای چه کسانی مناسب است؟

کدام ماسک برای کدام نوع پوست؟
ماسک پاک کننده شیسیدو یک ماسک کرمی فرموله شده با خاک رس معدنی دریایی است که برای از بین بردن زبری که پوست را کدر می کند، از جمله چربی اضافی استفاده می شود پوست را درخشان می کند و ظاهری جوان به آن می بخشد و پوست به وضوح تمیز و شفاف می شود.

با حرکات دایره ای به طور یکنواخت روی صورت خود پخش کنید و از ناحیه چشم و دهان خودداری کنید و بگذارید 5 دقیقه بماند و کاملا آبکشی کنید روی پوست تمیز و خشک هر چند وقت یکبار یا دو بار در هفته استفاده شود.