لامپ کم مصرف 40 وات چینی ضد زلزله مناسب برای خانه های شما می باشد

طیف انتشار برخی از لامپ کم مصرف 40 وات چینی ال ای دی ها (به ویژه قدیمی ترین و ارزان ترین)، که به شدت نسبت به آبی نامتعادل است، نگران کننده است.

مطالعات اخیر اثرات بیولوژیکی ناشی از قرار گرفتن در معرض بیش از حد یا طولانی مدت در معرض نور آبی، با اثرات موقت (مشکل در به خواب رفتن) یا دائمی را نشان می دهد. رتینوپاتی فتوشیمیایی) در حساس‌ترین بخش‌های جمعیت.

برخلاف لامپ‌های رشته‌ای که با سوختن رشته به عمر خود پایان می‌دهند، LED‌ها به آرامی تخریب می‌شوند و روشنایی آن به ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش می‌یابد. از نقطه نظر اقتصادی، ال‌ای‌دی‌ها گران‌تر از لامپ‌های رشته‌ای هستند.

اما عمر کاری یک LED، که حدود 60000 ساعت است،بسیار بیشتر از عمر لامپ‌های سنتی است. از سوی دیگر، در مورد عمر لوازم الکترونیکی منبع تغذیه، گنجانده شده در لامپ ها، که برای روشن و کنترل LED ضروری است، بیان شده است.

به ویژه در محصولات ارزان تر، اندازه قطعات الکترونیکی و طراحی بدنه لامپ. به طور کامل برای گرما کافی نیستند، می تواند عمر مفید بالاست و بنابراین لامپ را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

از نقطه نظر انرژی، LED ها بسیار کارآمدتر از لامپ های رشته ای هستند، زیرا 50 درصد انرژی جذب شده باعث تولید روشنایی می شود و بنابراین میزان انرژی هدر رفته در قالب اشعه مادون قرمز و گرمای آزاد شده در محیط در مقایسه با سنتی بسیار ناچیز است.

فناوری های روشنایی این فناوری که می‌تواند در آینده به فناوری غالب تبدیل شود، بر پایه مواد پلاستیکی (پلیمرها) استوار است که می‌توانند هنگام عبور جریان الکتریکی، نور را به وسیله الکترولومینسانس ساطع کنند.

یک کلاس خاص، اما نه تنها، از این مواد، OLED ها هستند. مزایای اصلی در اقتصاد عملیاتی، در راندمان نوری خوب و امکان کارکردن وسایل روشنایی در ورق هایی با شکل دلخواه نهفته است.

به عنوان مثال، آنها می توانند سقف یا دیوارها را بپوشانند و نوری پراکنده از سایه های مختلف ایجاد کنند، خیره کننده و بدون سایه. با استفاده از این فناوری می‌توان بیش از 70 درصد برق مصرفی را به نور تبدیل کرد.

اما در حال حاضر سیستم [معلوم نیست] بسیار گران‌تر به ازای هر لومن ساطع شده، نسبت به سایر سیستم‌ها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.