فنر دفتر در ساخت زنجیر چرخ دوچرخه های کورس

صحافی مارپیچی به عنوان اتصال فنر دفتر نیز شناخته می شود و قیمت مناسبی دارد و به راحتی در دسترس است و صحافی مارپیچی به کتاب اجازه می دهد در هنگام باز شدن صاف قرار گیرد.

در صورت تمایل می‌توان صفحات را از پشت بسته کرد تا کپی یا خواندن آسان شود.

صفحات چاپ شده سوراخ سوراخ می شوند، فنر دفتر پلاستیکی سپس از سوراخ ها عبور می کند، و انتهای آن برای جلوگیری از باز شدن فنر دفتر چین می شود.

خارهای فنر دفتر انعطاف‌پذیر هستند و شکل خود را حفظ می‌کنند که این گزینه را به گزینه‌ای ایده‌آل برای اسنادی تبدیل می‌کند که باید ارسال شوند.

فنر دفتر در بیش از 60 رنگ مختلف موجود است که برای اهداف برندسازی عالی است و آنها همچنین در اندازه های تا 2 اینچ موجود هستند، با این حال اسناد صحافی بیش از 1 اینچ ضخامت می تواند دشوار باشد.

صحافی GBC bindComb همچنین به عنوان صحافی GBC شناخته می‌شود و روشی رایج است که برای کتاب‌های راهنما و مشخصاتی مناسب است که باید در حالت باز قرار بگیرند.

فنر دفتر

صفحات چاپ شده با سوراخ های مستطیلی سوراخ می شوند و حلقه های روی ستون فقرات باز می شوند و اجازه می دهند صفحات از طریق دندانه های صحافی وارد شوند و سپس صفحات در مقابل بدنه ستون فقرات قرار می گیرند و در نتیجه دریچه ای بسته می شود که می تواند دوباره برای ایجاد تغییرات در کتاب باز شود.

صحافی های شانه ای پلاستیکی در چندین رنگ و در اندازه های حداکثر 2 اینچ موجود است.

صحافی شانه ای مقرون به صرفه ترین کار در خارج از دوخت زین است، اما به اندازه اتصال مارپیچی یا فنر دفتر محکم نیست.

Tape Binding همچنین به عنوان Thermal Binding شناخته می شود که شامل یک نوار چسب است که در اطراف ستون فقرات پیچیده می شود تا جلدها و صفحات داخلی را در کنار هم نگه دارد.

صحافی نوار یک گزینه مقرون به صرفه و عملی برای مواد آموزشی، راهنماها، کتاب های راهنما و راهنماهای شما است.

صحافی نوار برای موادی که نیاز به استفاده های متعدد دارند به اندازه کافی محکم است و راهی سریع و آسان برای دادن یک «پایان کتاب» به هر سندی است.