فروش کارتن پلاست 3 میل شفاف

کارتن پلاست در صنعت امروز کشورمان جایگاهی بسیار ارزشمندی پیدا کرده است که فروش کارتن 3 میل برای صنعت هایی مانند گلخانه ها و از نوع شفاف نیز طرفداران بسیاری دارد.
هنگامی که دنیا در حال تغییر و تحولات زیادی است و رو به پیشرفت حرکت می کند باید همه محصولات همگام با این پیشرفت خود را به جلو ببرند تا از این تغییرها عقب نمانند.

به همین منظور تولید کنندگان باید محصولی را به بازار ارائه نمایند تا بتوانند خود را از این عقب افتادن ها محفوظ دارند.
کارتن پلاست و کارتن میوه صادراتی نیز باید مانند بسته بندی های دیگر از نظر استحکام و زیبایی به صورتی باشد که محصولاتی را که بسته بندی می شوند از لحاظ زیبایی در حدی باشند که مشتریان ترغیب شوند تا از تولید کنندگان خرید نمایند.

کارتن پلاست

کارتن پلاست شفاف

کارخانه های مختلفی این نوع کارتن پلاست را تولید می کنند که در تولید این نوع کارتن ترکیبات متنوعی به کار می رود که می تواند در کیفیت این کارتن تاثیر بسزائی داشته باشد.

کارتن پلاست شفاف و کارتن کیلویی معمولا برای گلخانه ها و برای پوشش سقف پرورش قارچ و توت فرنگی و اینگونه محصولات کشاورزی به کار می رود. برای بسته بندی خود محصول قارچ و توت فرنگی نیز می توان از کارتن پلاست استفاده کرد، همانطور که می توان از کارتن ای مقوایی هم استفاده نمود.

در این بسته بندی ها بر اساس وزنی که قرار است در آن جای بگیرد آنرا یک ردیفه یا دو ردیفه تولید می کنند که می تواند وزن را متغیر کند چرا که این کارتن پلاست می تواند از نظر زیبایی بسیار زیبا باشد.