غوره انگور سیاه برای درمان سنگ کلیه می باشد

همان طور که می دانید غوره انگور سیاه شسته شده، آب 1 لیمو و آب را در قابلمه بریزید. درب ظرف را بپوشانید و روی حرارت متوسط ​​بپزید و دقت کنید که مواد را اغلب با قاشق چوبی مخلوط کنید.

زمان پخت باید به اندازه ای باشد که حجم مایعات را تا 70 درصد کاهش دهد و مخلوط غلیظی به دست آید. بگذارید در دمای اتاق خنک شود و با کمک آسیاب سبزیجات یا همزن، توت های پخته شده را له کنید تا آب آن گرفته شود.

مایع به دست آمده را با یک پارچه تمیز فیلتر کنید و شیرینی آن را مطابق با سلیقه شخصی خود تنظیم کنید. برای نگهداری، از ظروف شیشه ای استریل شده قبلی با درپوش های هوابند استفاده کنید و کمی مانند مربا به انتقال آب میوه ادامه دهید.

روش دیگر برای به دست آوردن آب انگور تازه خوب به طور مستقیم در خانه، استخراج سرد است. مانند سایر میوه ها، در واقع، انگور را نیز می توان با این ابزار سانتریفیوژ کرد تا آب آن گرفته شود.

در همه موارد، ایده آل این است که مطمئن شوید از انگور ارگانیک، عاری از آفت کش ها یا سایر مواد شیمیایی که می توانند روی پوست بنشینند، استفاده کنید.

روش کار بسیار ساده است انگورها را با دقت زیر آب جاری سرد بشویید و با تنظیم کمترین سرعت (820 دور در دقیقه) در دستگاه آبگیر سرد قرار دهید. این باعث می شود تا تمام خواص مفید آب میوه تا 48 ساعت پس از فشرده شدن حفظ شود.

غوره

آب انگور غلیظ بسیاری از مردم فکر می کنند آب انگور و آب انگور غلیظ در اصل یک چیز هستند. در واقع، دومی یک شیرین کننده طبیعی، یک جایگزین عالی برای شکر است که از طریق فرآیند دانه بندی در 60.70 بریکس و غلظت آب در دمای پایین در خلاء به دست می آید.

با توجه به مقادیر بالای قندها، مصرف این آب میوه برای کسانی که از دیابت، گاستریت اولسراتیو، کولیت رنج می برند و افرادی که از رژیم غذایی بسیار سخت کم کالری برای کنترل یا کاهش وزن پیروی می کنند، توصیه نمی شود.

برای بقیه قانون اعتدال اعمال می شود: کسانی که سبک زندگی بی تحرک دارند نباید از یک لیوان در روز تجاوز کنند و برای بقیه حداکثر 2 لیوان است.

آب انگور منجمد در حالی که قرار گرفتن در معرض منابع گرما به طور جبران ناپذیری خواص آب انگور را تغییر می دهد، انجماد مزایا و معایبی دارد. اگر آب میوه با پرس سرد یا استخراج و بلافاصله منجمد شود، می تواند بسیاری از خواص مفید خود را حفظ کند.

ویتامین ها به سختی تحت تأثیر فرآیند انجماد قرار می گیرند، مانند آنتوسیانین ها، حتی ماه ها بعد. با این حال، سایر آنتی اکسیدان ها و همچنین بتاکاروتن به طور کامل از بین می روند. بنابراین بهتر است آن را به صورت خالص و تازه بنوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.