ظروف آَشپزخانه خواننده معروف را ببینید

کدام ابزار را باید تهیه کنید؟ در کدام یک باید صرفه جویی کنید و ارزش ولخرجی را دارند؟ (توصیه ما به شما: ست های ظرف پلاستیکی یکبار مصرف فانتزی و گران قیمت را کنار بگذارید.

اغلب با ابزارهای غیر ضروری عرضه می شوند. به سه اندازه کفگیر و یک کاتر پیتزا نیاز ندارید که ممکن است هر دو سال یک بار استفاده کنید یا نه.) در عوض، به آن توجه کنید و فهرست مختصر و خاص ما در زیر از مفیدترین سرویس ظروف پلاستیکی لیمون برای خرید (شامل: همه چاقوهایی که باید داشته باشید).

یک جفت قفل بخرید که به خوبی در کشوی آشپزخانه یا ظروف پلاستیکی شما قرار گیرد که انبر برای برگرداندن قطعات سنگین گوشت یا انداختن سالاد عالی است.

هنگامی که یک جفت پاستا را به هم می زنید، هرگز نگران چسبیدن رشته فرنگی به ته تابه نباشید. و می توانید از آنها برای چرخاندن استفاده کنید و نودل های خود را به زیبایی بپزید و به علاوه، انبر برای خارج کردن سیب زمینی پخته شده از فر، برگرداندن سبزیجات برشته یا حتی برداشتن آووکادو مفید است.

به ما اعتماد کنید، کاربردهای بی‌شماری برای یک قاشق فلزی بزرگ وجود دارد، مانند ریختن استیک در یک موج بزرگ کره یا ریختن کمک بزرگی از پوره سیب‌زمینی.
این برای خارج کردن غذاها از مایع ضروری است  فکر کنید: غذای سرخ شده از روغن یا سبزیجات خارج از آب سفید و آنها همچنین برای خارج کردن غذاهای چرب مانند بیکن از ماهیتابه عالی هستند تا چربی اضافی تخلیه شود.

یک ظروف پلاستیکی آشپزی یعنی همزن بادکنکی بزرگ را انتخاب کنید که به طرز قدرتمندی ساخته های شما را هم بزنید، چه در حال زدن خامه برای انواع توت های تازه، چه خمیر پنکیک هوادهی یا هم زدن سس پنیر برای مک و پنیر.

وقتی صحبت از خراش دادن تمیز خمیرها از کاسه ها می شود، هیچ چیز مانند کاردک لاستیکی نیست. همچنین برای تابه های نچسب عالی است زیرا سطح آن را خراش نمی دهد.

در پایان روز، اگر یک کاردک لاستیکی دارید، واقعاً نیازی به دو برابر کردن قاشق چوبی ندارید و هر دو روش موثری برای هم زدن هستند.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. فردی که با استفاده از کمربند چرم توانست اسب وحشی را رام کند!!
    2. گوگرد انعطاف پذیری حالت اکسیداسیون
    3. چرم سازی مدرن
    4. تلخی لیمو عمانی