شرکت تولید جعبه کارتن پلاست صادرات میوه

آیا می دانید برای ساخت جعبه صادرات میوه از کارتن پلاست استفاده می شود؟ آیا با شرکت تولید این جعبه ها آشنایی دارید؟ مزیت استفاده از کارتن میوه صادراتی در مقابل مقوا چیست؟
در صنعت صادرات میوه جعبه هایی مورد نیاز است که در مقابل ضربه و فشار و حتی آب و رطوبت مقاوم باشند به این دلیل که در صادرات، میوه ها را به نقاط دور و از طریق انواع وسایل حمل و نقلی منتقل می کنند.

اگر در این نقل و انتقالات از جعبه هایی با مقاومت پایین استفاده شود، باعث نابودی میوه ها شده و در حقیقت صنعت صادرات کشور در زمینه میوه و صیفی جات را زیر سوال برده و یکی از مهم ترین صادرات کشور ممکن است با یک انتخاب اشتباه روز به روز کم رونق تر شود.

بنابراین استفاده از مواد حمل و نقل با کیفیت در کنار استفاده از کالای صادراتی باکیفیت می تواند نقش به سزایی در این امر ایفا کند.

کارتن پلاست از جمله اجناسی است که به دلیل داشتن جنس پلاستیکی و سبکی و مقاومت بالا در مقابل ضربه و فشار، گزینه مناسبی برای استفاده در جعبه های میوه صادراتی است.

کارتن میوه

همانطور که می دانید، جعبه های با جنس مقوایی که در مصارف داخلی استفاده می شود دارای مقاومت کمی هستند و برای استفاده در مسافت های طولانی و خارج از کشور نمی توانند گزینه ی مناسبی برای انتخاب باشند.

این جعبه ها نه در مقابل ضربه و فشار مقاومتی دارند و نه در مقابل رطوبت و آب بنابراین، استفاده از آن ها تنها باعث نابود شدن میوه ها و از دست رفتن بخش قابل توجهی از سرمابه ی صادر کنندگان خواهد شد.

شرکت های تولید کننده کارتن پلاست و کارتن کیلویی در تمامی زمان ها پاسخگوی سفارشات مشتریان در زمینه های مختلف تولید کارتن پلاست هستند و همچنین با ارسال سریع سفارشات به محل، برای زمان با ارزش خریداران احترام قایل می شوند.