شرایط خرید کارتن پلاست صادراتی ارومیه

کارتن پلاست ارومیه با در نظر گرفتن وضعیت صادراتی کشور می کوشد تا بتواند شرایط خرید را برای مشتریان این نوع محصول آسان گرداند تا مصرف کنندگان داخلی نیز بتوانند این محصول با کیفیت را به راحتی تهیه نمایند.
برای تهیه کارتن پلاست با کیفیت باید ابتدا نمونه ای از انواع ضخامت ها ی آن را در اختیار داشته باشیم تا بتوان آنرا مورد بررسی قرار داد و به علت اینکه تولیدات مختلف در کارتن پلاست با کیفیت های متفاوتی وجود دارد باید در آزمایشگاه مورد بازبینی قرار گیرد.

صادرات کارتن پلاست

کارتن پلاست را از پلاستیک که به نام پلی پروپلین شناخته می شود تولید می کنند که شامل دو ورق مسطح خارجی است که به وسیله ی صفحات باریک عمودی بهم متصل می شوند.
کارتن پلاست در مقایسه با کارتن، از نظر استحکام و مقاومت در برابر ضربه ضریب مقاومت بالاتری را دارا می باشد. به همین جهت برای بعضی از محصولاتی که نیاز به محافظت بیشتری به خصوص برای صادرات، که مسافت طولانی تری را باید طی کنند از جعبه کارتن پلاست استفاده می شود.

صادات کارتن پلاست معمولا با ماشین های تریلی که با چادر پوشانده شده اند صورت می گیرد و به کشورهای مختلفی ارسال می گردد. کارتن پلاست ارومیه به علت وجود این شرکت در غرب کشور این ویژگی را دارد تا راحت تر از سایر شرکت ها به کشورهای همسایه در غرب کشور صادرات را انجام دهد.
این کارخانه با تولید انواع ضخامت های کارتن پلاست شرایط عرضه هر نوع محصولی که با کارتن پلاست تولید می شود را دارا بوده و می تواند در هر ضخامتی با گراماژهای مختلفی این نوع کارتن را تولید و با کار کردن به طور سه شیفت در سریع ترین زمان ممکن این محصول را در دسترس مشتریان داخلی و خارج از کشور قرار دهد.


منبع: کاغذ و کارتن سازی ایران