سوزن منگنه زیراکس باعث استرس بازیکن فوتبالیست در جام جهانی شد

 همان طور که می دانید سوزن منگنه زیراکس قبل از بارگیری منگنه مبلمان، بسته به مدل آن، درب آن را تا کنید یا ظرف را بیرون بکشید. سپس، مکانیزم تغذیه را به عقب بکشید، منگنه را وارد کنید.

گیره باید دقیقاً وارد شود تا از گیر کردن در حین کار جلوگیری شود. با قرار دادن گیره ها مکانیسم تغذیه را آزاد کرده و گیره را در داخل بدنه ثابت می کنند. پس از ثابت کردن گیره ها، درب آن را ببندید یا ظرف را بلغزانید و منگنه آماده کار است.

مواد با قرار دادن روی محل کار در ناحیه ثابت ثابت می شود و پس از آن اهرم مکانیکی یا دکمه دستگاه فشار داده می شود. فشار دادن به پایین باعث فشرده شدن فنر می شود، که انرژی را جمع می کند

وقتی آزاد می شود، مکانیسم ضربه به براکت برخورد می کند و آن را از نگهدارنده خارج می کند. گیره پارچه یا چرم را سوراخ می کند و در پایه فرو می رود و در نتیجه مواد روکش را محکم می کند.

تفاوت دستگاه گیره مبلمان در نوع جهت فنر نهفته است. ساده ترین طراحی از قدرت ماهیچه ای انسان استفاده می کند، در حالی که دستگاه های حرفه ای برای کار کردن به برق یا هوای فشرده نیاز دارند.

برای کسانی که می خواهند خودشان تعمیرات خانه را انجام دهند، یاد بگیرند که منگنه ساختمانی چیست، چگونه از آن به درستی و برای هدف مورد نظر خود استفاده کنند.

یک منگنه ساختمانی بر اساس اصولی مشابه یک منگنه نوشتاری کار می کند و به شما امکان می دهد مواد مختلف را منگنه کنید.سوزنمنگنه یک لوازم التحریر آشنا است که با استفاده از مکانیزم خاصی، منگنه ها را آزاد می کند. با استفاده از یک منگنه معمولی، می توانید پشته های کاغذ را روی هم قرار دهید و منگنه های ساختمانی می توانند از چندین لایه مواد نازک استفاده کنند.

اصل کار آنها یکسان است، اما تفاوت های اساسی دارند و در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای درک ویژگی های ابزار، مطالعه اصل عملکرد مکانیسم ها ضروری است.

استفاده از منگنه بسیار ساده است فقط باید آن را به سمت ماده ای که قرار است روی سطح انتخاب شده ثابت شود نشانه بگیرید و ماشه را بکشید. در این حالت ابزار باید محکم روی جسم فشار داده شود.

مکانیسم فعال شده، براکت را به داخل فشار داده و در جای خود قفل می کند. صدای ضربه مشخصه به وضوح شنیده می شود. این اصل کل عمل به طور خلاصه است.

در هنگام ضربه کشش خاصی وجود ندارد، اما باید نیرویی را که مکانیسم با آن عنصر چفت و بست را به داخل ماده فشار می دهد در نظر گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.