زیره سبز و خواص آنتی اکسیدانی

آیا می دانید که تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود و چگونه می توان نسبت به برخوردار شدن از آن نهایت بهره را برد.

زیره از گیاه Cuminum cyminum، یکی از اعضای خانواده جعفری می آید. اغلب به صورت آسیاب شده استفاده می شود، اما می توانید آن را به صورت دانه کامل نیز خریداری کنید.

متخصص تغذیه ثبت شده، نیکول هاپسکگر، RD، در مورد آنچه این ادویه رایج استفاده می شود، اطلاعاتی را ارائه می دهد.

فواید زیره
بسیاری از وب سایت ها فواید زیره را برای سلامتی از جمله کاهش وزن و کنترل قند خون بیان می کنند. اما Hopsecger در مورد این ادعاها احتیاط می کند.

ما سعی نموده ایم تا طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم را برای شما بیان نماییم و همواره این قبیل محصولات را با تنوع بالا در اختیار شما بگذاریم.

او می گوید: «تحقیق کافی برای حمایت از آنها وجود ندارد. در مطالعات معدودی که انجام می‌دهند، احتمالاً عوامل دیگری علاوه بر مکمل زیره، مانند افزایش انگیزه یا تغییر سبک زندگی وجود دارد.

به عنوان مثال، یک مطالعه پس از مصرف ۳ گرم پودر زیره سبز در روز به مدت سه ماه، بهبود سطح کلسترول را نشان داد. Hopsecger می گوید: «اما حجم نمونه آن مطالعه کوچک بود، بنابراین تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

شایان ذکر است که قیمت مبل راحتی ارزان نیز بسیار مقرون به صرفه است و همواره مشتریان بسیاری را به سوی خود کشانیده است.

یکی از چیزهایی که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید، خواص آنتی اکسیدانی زیره است که به محافظت از سلول های شما کمک می کند. Hopsecger می افزاید: “رژیم غذایی سرشار از آنتی اکسیدان می تواند به کاهش خطر بیماری قلبی و برخی بیماری های مزمن دیگر کمک کند.” البته، این با اطمینان از اینکه رژیم غذایی شما سرشار از سایر منابع آنتی اکسیدانی، از جمله میوه های تازه، سبزیجات، غلات کامل و حبوبات است، همراه است.

برای بهره مندی از مزایای زیره در آشپزخانه، Hopsecger توصیه می کند از زیره آسیاب شده به جای زیره استفاده کنید.

ما همچنین سعی داریم طرز تهیه مربای هویج غلیظ را بگوییم و شما با خیالی آسوده نسبت به تهیه آن اقدام نموده و بهترین را داشته باشید.

او می‌گوید: آسیاب کردن دانه توانایی جذب آن را افزایش می‌دهد. همچنین از ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن، مانند ویتامین های B، ویتامین E، آهن و منیزیم، فواید بیشتری دریافت می کنید.

 • منابع:
  1. Cooking With Cumin: What You Should Know About This Versatile Spice

 • تبلیغات: 
  1. کاشی‌های سرامیکی به دلیل شلوغ ترین منطقه به شما کمک می کند
  2. برای دراز کردن پاها، مبل سه نفره مناسب است
  3. برخی از استثناهای قابل توجه موکاسین و دمپایی باله هستند
  4. یک روسری ترمه و یک کت پشمی ترکیب خوبی است