زرشک لواشکی باعث تنظیم فشارخون شما می باشد

جنس دارای شاخه های دو شکل است زرشک لواشکی شاخه های بلند که ساختار گیاه را تشکیل می دهند و شاخه های کوتاه تنها 1-2 میلی متر طول دارند. برگ‌های شاخه‌های بلند غیر فتوسنتزی هستند و به یک تا سه یا چند خار رشد می‌کنند.

96  3.30 میلی متر (0.12.1.18 اینچ) طول دارند. سپس جوانه در بغل هر برگ خار ساقه کوتاهی با چندین برگ معمولی و فتوسنتزی ایجاد می کند.

این برگها 1.10 سانتی متر (0.39.3.94 اینچ) طول، ساده و یا کامل یا با حاشیه های خاردار هستند. فقط در نهال های جوان، برگ ها روی شاخه های بلند رشد می کنند و سبک شاخ و برگ بالغ بعد از 1.2 سالگی گیاه جوان ایجاد می شود.

بسیاری از گونه های برگریز، مانند، به دلیل رنگ صورتی یا قرمز جذاب پاییزی مورد توجه قرار می گیرند. در برخی از گونه‌های همیشه سبز چین، مانند و، سطح زیرین برگ‌ها سفید درخشان است، این ویژگی از نظر باغبانی ارزشمند است. برخی از گونه های باغبانی دارای شاخ و برگ قرمز تیره تا بنفش هستند.

گلها به صورت منفرد یا در شاخه های تا 20 تا روی یک سر گل تولید می شوند. آنها زرد یا نارنجی، 3-6 میلی متر (0.12-0.24 اینچ) طول دارند، کاسبرگ ها معمولاً شش، به ندرت سه یا نه هستند.

و شش گلبرگ در حلقه های سه تایی متناوب وجود دارد، کاسبرگ ها معمولاً مانند گلبرگ ها رنگ می شوند. میوه یک توت کوچک به طول 5-15 میلی متر (0.20-0.59 اینچ) است.زرشک

که به رنگ قرمز یا آبی تیره می رسد، اغلب با سطحی مومی صورتی یا بنفش شکوفا می شود. در برخی گونه ها ممکن است بلند و باریک باشند، اما در گونه های دیگر کروی هستند.

گونه‌های زرشک به‌عنوان گیاهان غذایی توسط لارو برخی از گونه‌های Lepidoptera، از جمله پروانه پروانه زرشک فرشی و پاگ خالدار استفاده می‌شوند.

گونه می تواند گندم را با زنگ ساقه، یک بیماری قارچی جدی گندم و غلات مرتبط، آلوده کند. (زرشک اروپایی) و (زرشک آمریکایی) به عنوان گونه‌های میزبان جایگزین قارچ زنگ زده، قارچ هستند.

به همین دلیل در بسیاری از مناطق کشت ممنوع است و واردات به آمریکا ممنوع است. آمریکای شمالی، بومی آپالاشیا و غرب میانه ایالات متحده، به همین دلیل تقریباً ریشه کن شد و اکنون به ندرت باقی مانده است و بیشترین موارد در کوه های ویرجینیا باقی مانده است.

زرشک ژاپنی در 32 ایالت آمریکا یک گیاه مهاجم در نظر گرفته می شود. به دلیل طعمی که دارد در برابر آهو مقاوم است و به عنوان پناهگاهی برای کنه هایی که قادر به انتقال بیماری لایم هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.