درب یخچال ساید بای ساید صفحه نمایشگر سینما خانگی شد

هنگام جستجوی یک یخچال جدید و سینما خانگی اسنوا احتمالاً می خواهید همه گزینه های سبک خود را در نظر بگیرید: فریزر بالا، فریزر پایین، درب فرانسوی، ساید بای ساید، و نمایشگر آنها. یخچال جانبی یک انتخاب عالی برای آشپزخانه شما و همچنین هزینه آنها و ابعاد معمولی آنها است.

فهرست مطالب

یخچال ساید بای ساید چیست؟
مزایا و معایب

قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم
ابعاد معمولی
قیمت گذاری
آیا باید یخچال ساید بای ساید بخرید؟

 

یخچال ساید بای ساید چیست؟

یخچال های ساید بای ساید با فریزر در سمت چپ و قسمت تبرید در سمت راست بسیار شیک هستند. آنها دسترسی و دید بهتری به مواد غذایی تازه و سازماندهی بهتر در بخش فریزر فراهم می کنند.

آنها همچنین با دستگاه های یخ و آب پخش کننده در بیرون درب فریزر در دسترس هستند. اشکال اصلی این سبک این است که فریزرها معمولاً بسیار باریک هستند و قرار دادن وسایل بسیار بزرگ را دشوار می کند. (توجه: می توانید اطلاعات بیشتری در مورد انتخاب یخچال جدید در راهنمای خرید یخچال ما بیابید!)

این سبک در دهه 1980 و اوایل دهه 1990 بسیار محبوب بود و در سال های اخیر محبوبیت آن کاهش یافته است، به طوری که بسیاری از مصرف کنندگان مدل های درب فرانسوی را انتخاب کردند. با این حال، هنوز افرادی هستند که مدل های کنار هم را انتخاب می کنند و گزینه های بسیار متنوعی توسط برندهای اصلی لوازم خانگی ارائه می شود و همچنین قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ نیز مورد توجه قرار می دهند.

 

یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت است. اگر در آشپزخانه شما جزیره ای روبروی کابینت یخچال وجود دارد، فاصله بین جزیره و یخچال ممکن است به این معنی باشد که درهای بزرگتر ممکن است به طور کامل باز نشوند و به جزیره برخورد کنند و مانور دادن در اطراف آن و دسترسی به غذای شما دشوار شود. در این مورد، درب ساید بای ساید یا فرنچ ممکن است انتخاب بهتری باشد زیرا درب ها در مقایسه با یخچال فریزر بالا و پایین فریزر بسیار کوچکتر هستند و حرکت و دسترسی شما را محدود نمی کنند.

 • منابع:
  1. Side By Side Refrigerators – Pros, Cons, Pricing, & More
 • تبلیغات: 
  1. مردی با چند تکه پارچه ملحفه و برزنتی به خواستگاری دختر پادشاه عربستان رفت
  2. سیاسی و مبانی قانونی ناکافی باعث شکست در مدیریت میگو می شود شیلات این گزارش
  3. آیا خرمای تازه حاوی مقادیر بیشتری ویتامین نسبت به خرمای خشک است؟
  4. معرفی پارچه کرپ مازراتی به عنوان یک روش بافت