خیری ۲۰ هزار کنسرو برای گربه های خیابانی خریداری کرد

برخی از مربیان آنقدر دوست دارند که حیوان خانگی خود را با غذاهای مختلف نوازش کنند که در نهایت می خواهند بدانند گربه برای تغییر میان وعده ها چه چیزی را دوست دارد بخورد و به روش بهتری به بچه گربه ها غذا بدهند.

آیا شما یکی از کسانی هستید که دوست دارند حیوانات خانگی را خوشحال کنند؟ در این مقاله که مخصوص شماست که می خواهید بدانید گربه ها دوست دارند چه بخورند، بیشتر در مورد غذای گربه ها به شما می گوییم.

دانش همه چیز است

قبل از دادن چیزی که گربه دوست دارد بخورد، باید بدانید چه چیزی برای سلامتی گربه مفید است و علیرغم چهره رقت انگیز، نباید همه چیزهایی که مربی می خورد داده شود، زیرا ارگانیسم گربه ها با انسان متفاوت است و همیشه توانایی هضم غذای مشابه را ندارند.

به طور کلی، دادن کنسرو گربه به گربه ها کمک می کند هیدراته بمانند و از طرف دیگر کنسروهای غنی از فیبر به هضم غذا کمک می کنند، در حالی که غذاهای تازه یا کمی خنک از غذاهای مورد علاقه شما هستند.

کنسرو گربه

برگرداندن مبدا

معمولاً مربیان غذای گربه ها را روی غذای خشک و مرطوب گربه متمرکز می کنند که بسیار عالی است، زیرا غذا تمام مواد مغذی مورد نیاز گربه ها را به میزان مناسب برای هر مرحله از زندگی بچه گربه دارد.

با این حال، کیبل تنها گزینه غذایی نیست که گربه ها دوست دارند بخورند.

گربه ها حیواناتی هستند که عاشق کشف مکان ها، مخفیگاه ها و طعم ها هستند و جای تعجب نیست که این افراد کنجکاو عادت دارند که از چیزی که معلم می خورد بدون اینکه بدانند چه چیزی می خورد، درخواست می کنند و در طبیعت تفاوتی نداشت.

سال ها قبل از اینکه آنها حیوان خانگی شوند، هیچ غذایی برای گربه ها وجود نداشت بنابراین از گوشت طعمه هایی که شکار می کردند تغذیه می کردند.

بنابراین، ذائقه آنها برای غذا قدیمی است و حتی پس از آمدن بچه گربه ها به شهرها، همچنان باقی مانده است.