آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید کارتن پلاست سبک

خرید کارتن پلاست سبک

کارتن پلاست از لحاظ کارایی نسبت به سایر دیوار پوش ها و سقف پوش ها قابلیت بالاتری دارد. و در این میان خرید کارتن پلاست سبک نیز از دیگر کارتن ها فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است.
یکی دیگر از ویژگی های این نوع کارتن در مقایسه با دیگر محصولات مشابه خود، این است که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به آنها قابل نصب و اجرا می باشد.

کارتن پلاست سبک

از کارتن پلاست در امور متنوعی استفاده می شود که به دو دسته سنگین و سبک تقسیم می شوند. و کارتن پلاست سبک برای انواع بسته بندی ها و به عنوان محافظ بین قطعات و محصولاتی که وزن سنگینی ندارند مورد استفاده قرار می گیرند.

به عنوان مثال در صنعت برق و در امور کابل سازی از این نوع کارتن پلاست برای پوشش دور قرقره های کابل استفاده می کنند تا هنگام جابجایی قرقره ها آسیبی به آن نرسد.
و از آنجایی که کارتن پلاست سبک قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به سنگین تر دارد از آن برای پیچیدن دور قرقره ها که باید به صورت دایره ای در آید استفاده می کنند.
از کارتن پلاست سبک برای مواردی مانند تبلیغات نیز استفاده می شود و می توان برای گونه ای از تبلیغات که می توان آنرا به جایی نصب کرد می توان از این نوع کارتن استفاده کرد.

منبع: کاغذ و کارتن سازی ایران

مطلب پیشنهادی

کارتن پلاست مشهد

فروش انواع جعبه کارتن پلاست مشهد

شرایط فروش انواع کارتن پلاست مشهد چگونه است؟  آیا کارتن پلاست مشهد دارای فروش استثنائی …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران