تاسیس شرکت کارتن پلاست و امتیازات آن

در سال 1379 شرکت کارتن پلاست تاسیس شد تا بتواند تولید کننده انواع جعبه و کارتن میوه صادراتی شیک جدید، استندهای تبلیغاتی مدرن، پلی استند، شیت پلاست (ورق پلاست) و رول پلاست (کلاف پلاست) در ابعاد مختلف، رنگ های متنوع با طراحی دلخواه مشتری باشد.
با پیشرفت علوم و تأثیرگذاری تکنولوژی در جنبه­ های مختلف زندگی امروزی که صنایع مختلف با تنوع در تولیدکالاها یا جایگزینی کالاهای موجود با نسل جدیدتر آن همراه با ارائه زیباتر و بهداشتی ­تر محصولات را دارند، کارآفرینان عرصه اقتصادی را برآن داشت تا با تأسیس شرکت صنایع بسته­ بندی کارتن پلاست گامی موثر در رفع کمبودهای صنایع بسته بندی و تبلیغات برداشته و امروزه با استفاده از جدیدترین دستگاه های همگام با تکنولوژی و فناوری روز اروپا، با بهره برداری از بزرگترين کارخانه توليد کارتن پلاست در خاور ميانه به ظرفيت توليدی ساليانه 12000 تن پلاست شيت از جنس پلی پروپيلن (PP) زمینه رقابت کالاهای ایرانی را در بازارهای مختلف وبالاخص بین­الملل فراهم آورند.

کارتن میوه شیک
بطور یقین محصولات کارتن پلاست که ازجنس پلاست شیت یا همان هالوشیت بوده و ماده اولیه آن پلی پروپیلن (PP) می باشد، بعلت جدید بودن در بازار ناشناخته مانده، لذا کاربرد آن در صنایع مختلف تعریف و اثبات نشده تا جایگاه واقعی آن مشخص گردد.
امتیازات شناخته شده کارتن پلاست؛ تنوع درفرمولاسیون که باعث انعطاف وشکل پذیری موثر میگردد، قابلیت چاپ وبرش در حد اعلاء و مقاومت 100%در برابر آب و اسید ها و انواع روغن های خوراکی و صنعتی و اغلب مواد شیمیایی، همچنین تأیید مراجع ذیصلاح برای استفاده در صنایع غذایی و داروئی همگی از ویژگیهای خاص این محصول است تا بتواند تمام صنایع را در راهیابی به بازار های هدف، جذب مشتری و ایجاد رقابتی بی نظیر یاری رسانده و در ساخت جعبه وکارتن و استند و پلی استند و کات استند و سایر محصولات تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر این حتی خود بصورت محصول نهائی مورد مصرف صنایع مختلف از جمله: لوازم خانگی (پشت یخچالی )، ساختمانی ( قالب­ بندی و بلوک سقفی )، معماری داخلی (پوشش دیوار و سقف کاذب گچی و پارتیشن) و…. مورد استفاده قرار گیرد.