با محصولات نانو سان زندگی خود را زیر و رو کنید

محصولات نانو سان برای شستشوی کامل و ملایم ماشین با دست، با نگهداری همزمان می باشد و این ماده از یک پوشش نانویی ضد آب و لکه با ماندگاری طولانی و عملکرد دافع کثیفی و تمیز کردن آسان روی رنگ خودرو تشکیل شده است.

محصولات نانو سان برای تمیز کردن و حفظ ملایم وسایل نقلیه که با آب بندی لاک Nanosunco درمان شده اند ایده آل است و اجزای آب بندی موجود در محصولات نانو سان به طور محکم با اجزای آب بندی لاک می چسبند.

این ممکن است عمر مفید پوشش نانو را در صورت استفاده منظم (هر دوم یا سوم شستشوی خودرو) افزایش دهد و در مرحله اجرا پولیش ها یا سیلرهای اعمال شده تجدید خواهند شد.

محصولات نانو سان حرفه‌ای برای خودرو برای مراقبت‌های شدید از رنگ سودمند است – یعنی زمانی که خودرو در چند سال آینده تقریباً به خوبی جدید به نظر می‌رسد و رنگ نانو مهر و موم شده، درخشش و درخشندگی رنگ خودروی جدید را حفظ می کند.

محصولات نانو سان خراش ها و بی نظمی های کوچک رنگ را از بین می برد و باعث می شود خودرو با ارزش تر و مراقبت شده تر به نظر برسد و پوشش نانو روی شیشه جلو و رینگ ها نیز تاثیر دارد.

محصولات نانو سان

آنها می درخشند، خاک را به سختی می پذیرند و به وسیله نقلیه ظاهری آراسته می دهند – بدون مراقبت های دست و پا گیر و خسته کننده از ماشین.

ماندگاری پوشش نانو روی خودرو چقدر است؟

یک پوشش نانویی حرفه ای برای شیشه ماشین یا بدنه یک تا دو سال دوام می آورد.

این به این معنی است که بسیار بیشتر از اقدامات معمول برای محافظت از رنگ، مانند واکس زدن یا آب بندی در کارواش، دوام می آورد و روکش نانو حرفه ای برای موتورخانه و خودرو برای دوام طراحی شده است.

مدت زمان حفظ کامل حفاظت به متغیرهای محیطی، یعنی شرایط آب و هوایی و امکانات ذخیره سازی موتورخانه یا ماشین نیز بستگی دارد و اگر خودرو در گاراژ یا گاراژ به خوبی محافظت شود، پوشش نانو نیز دوام بیشتری خواهد داشت.