با شکلات شونیز فارلین پوستی بدون لک داشته باشید

الماس بهترین دوست یک دختر است. اما در زندگی واقعی، شکلات شونیز فارلین بهترین دوست یک دختر هستند بسیار به حقیقت نزدیک تر به نظر می رسد.

این غذا که احتمالاً باید ردیف خاص خود را در هرم غذایی (یا بیشتر شبیه پایه خود) داشته باشد، به عنوان غذای راحتی مردان و زنان، چه پیر و چه جوان شناخته شده است.

جذابیت آن کاملاً آشکار است. شکلات ها صرف نظر از اینکه چگونه سرو شوند کاملاً الهی هستند، چه به عنوان کیک پخته شوند، چه به عنوان نوشیدنی در بطری ریخته شوند یا به عنوان یک شکلات ساده خورده شوند.

دستور العمل هایی با شکلات به عنوان مواد تشکیل دهنده بیشترین توجه را به خود جلب می کند و آن را به طعم نهایی انحطاط تبدیل می کند.

شکلات

 

اما آیا می‌دانستید که شکلات‌ها در طول سال‌ها به‌عنوان چیزی فراتر از طعم‌دهنده برای دسر شما مورد استفاده قرار گرفته‌اند؟ ما موارد مورد علاقه خود را در این ترکیب جالب از ایده های شکلاتی که ممکن است علاقه مند به دانستن آنها باشید یا شاید امتحان کنید، فهرست کرده ایم؟

تصور کنید به تعطیلات آخر هفته‌ای بروید در جایی که شکلات پادشاه است: اتاق‌هایی با تم شکلاتی، خوراکی‌های شکلاتی هر روز، تمام پنکیک‌های شکلاتی که برای صبحانه می‌خواهید، شراب و طعم شکلات در بعد از ظهر، بدون ذکر اسلاید شکلاتی که باید حتما امتحان کنید.

خوب به نظر می رسد؟ شکلات به دلیل غنی بودن از آنتی اکسیدان ها شناخته شده است که در واقع برابر است با “بسیار خوب برای پوست”.

اما رنگ بدن شکلاتی بیش از اینکه فقط مواد مغذی اضافی به پوستمان بدهد به خلق و خوی ما برای عشق ورزیدن می‌افزاید. بیشتر این خوراکی شکلاتی را ببینید.

دقیقاً آن چیزی نیست که در ذهن دارید درست است؟ اما ظاهراً شکلات‌ها در فیلم‌های ترسناکی مانند Psycho و Night of the Living Dead به‌عنوان ماده اصلی خون تقلبی استفاده می‌شد.

بنابراین در واقع مقدار زیادی شکلات است. این مجموعه ظاهراً از مقادیر سخاوتمندانه شربت شکلات Bosco استفاده کرده است تا صحنه های وحشتناک را باورپذیر کند. در مورد این گور بیشتر بدانید.