با بلوز زنانه ویسکوز دیگر مشکل چی بپوشم نخواهید داشت

وقتی صحبت از لوازم ضروری کمد لباس برای هر خانم شاغل حرفه ای می شود، پیراهن یا بلوز یکی از موارد ضروری است و تشخیص یک بلوز و یک پیراهن از هم سخت است و خیلی اوقات معنی یکسانی دارند.

هیچ تعریف استانداردی برای پیراهن و بلوز وجود ندارد، اما تئوری‌های متعددی در مورد این لباس‌ها وجود دارد و  در زیر به برخی از این نظریه ها اشاره می شود:

بلوز زنانه ویسکوز به عنوان یک لباس رویه گشاد تعریف می شود که قبلاً توسط زنان، کارگران، هنرمندان و کودکان می پوشیدند و  یک بلوز در قسمت کمر یا باسن جمع می شود به طوری که آزادانه روی بدن آویزان می شود.

با گذشت زمان، این اصطلاح برای اشاره به پیراهنی استفاده می‌شود که ظاهری زنانه دارد و پیراهن همان چیزی است که مردان معمولاً سر کار می پوشند و بلوز نسخه پیراهن زنانه است.

برخی افراد پیراهن را به عنوان یک اصطلاح کلی برای هر چیزی از تاپ تاپ تا تی شرت تعریف می کنند و لازم نیست پیراهن را آستین کوتاه یا بلند تشخیص دهید.

بلوز زنانه

پیراهن ها ممکن است دکمه یا زیپ، هر نوع بسته شدن داشته باشند یا نداشته باشند و از پارچه های مختلف مانند پنبه، ابریشم یا ساتن ساخته شده باشند و افراد دیگر پیراهن را بیشتر یک لباس رسمی تعریف کرده اند.

آنها اضافه می کنند که پیراهن ها دارای دکمه، سرآستین و یقه هستند، آنها معمولاً در قسمت جلو دکمه دارند، اگرچه این در مارک های مختلف متفاوت است.

در نهایت، در بریتانیا، پیراهن به عنوان یک تکه پارچه شناخته می شود که همیشه دکمه هایی در جلو دارد، در حالی که یک بلوز می تواند با دکمه یا بدون دکمه باشد.

چه زمانی می توانید پیراهن بدون آستین خود را بپوشید؟
یک تاپ بدون آستین برای لایه بندی و ایجاد خطوط تمیز در زیر ژاکت ها و ژاکت ها بسیار بهتر است و اگر می خواهید بلوز بدون آستین خود را بدون پوشاندن بازوهای خود بپوشید، ضروری است که کد لباس اداری را بدانید.

برخی از دفاتر محافظه کار هستند و همیشه پیراهن های بدون آستین را حرفه ای نمی دانند.