استفاده از سلولز برای ساخت پد سلولزی کولر آبی

جدا از فرم تولید فن برای کاربردهای مختلف، AMCS Cooling Systems Pvt. Ltd. پد سلولزی را که توسط شرکت های مختلف Hutek تایلند و Munters ایتالیا در هند ساخته شده است به بازار عرضه می کند و در زمینه مرغداری، باغبانی (خانه سبز) و کاربردهای صنعتی به خوبی تثبیت شده است.

پد سلولزی کولر آبی (ECP)، ساخته شده از کاغذ سلولزی، از رسانه فلوت با سطح مقطع، به طور خاص تصفیه شده، قادر به جذب و حفظ آب برای ارائه حداکثر بازده خنک کننده مهندسی شده است. محیط سلولزی با عوامل سفت کننده و مرطوب کننده پردازش می شود تا خنک کننده بدون هیچ گونه انتقال آب فراهم شود. پدها برای کشورهای گرمسیری و نیمه گرمسیری طراحی شده اند و بهترین عملکرد را در فصول تابستان تضمین می کنند.

تولید کنندگان پد سلولزی کولان سل
AMCS Cooling Systems Pvt. آموزشی ویبولیتین در بازار برای تولید کنندگان پد خنک کننده تبخیری، تولید کنندگان پد سلولزی کولر 4500 شناخته شده است. استرهای مخلوط سلولز (MCE) یا استات سلولز (CA) برای تست میکروبیولوژی و نظارت بر محیط بهترین است. خطوط شبکه متضاد شمارش مستعمرات روی سطح فیلتر را تسهیل می کند و برای اطمینان از آزادی از مهار خط شبکه آزمایش می شود.

غشاهای Membrane Solutions MCE نیز برای رهایی از مهار خط شبکه و واکنش‌های رنگی مطلوب روی محیط‌های آزمایشی مناسب آزمایش می‌شوند.
امکانات
پد سلولزی هواساز دارای روکش موجدار متقاطع با رزین های ضد پوسیدگی، سفت کننده و مرطوب کننده است. پد 150 VAPUR+ برای حداکثر کارایی، در حداقل افت فشار ساخته شده است. محیط پد با رزین های ضد پوسیدگی و سفت کننده درمان می شود. برای به حداکثر رساندن اختلاط هوا و آب، رسانه به صورت موجدار است. بازده اشباع از 50 تا 98 درصد بسته به سرعت هوا و عمق پد خنک کننده قابل دستیابی است.

 • منابع:
  1. Let’s learn about cellulose

 • تبلیغات: 
  1. تولید روکش بسیار خوب
  2. خیار کاسه گل سبز با پرز و گل تاج زرد
  3. تحقیق دانشجویان پلی تکنینک برای آرد گندم
  4. شخصی با کارتن خانه ساخت!