آرام کردن اسب با پوشیدن چکمه سوارکاری مور علاقه اش

نحوه انتخاب چکمه های سواری غربی مناسب
بسیاری از سبک های چکمه وجود دارد در حالی که برخی از مردم چکمه های سنتی گاوچران را ترجیح می دهند، انواع مختلفی از سبک های دیگر وجود دارد، از جمله چکمه های سواری، چکمه های کار غربی، چکمه های کوتاه، چکمه های بلند تا ران، و چکمه های برفی.

برخی از سبک ها به دلیل یک شغل یا یک سرگرمی خاص، مانند اسب سواری، از سر ناچاری استفاده می شوند. در این موارد، به دلیل تفاوت های بسیار خاص، باید چکمه ای بسیار خاص داشته باشید که در واقع می تواند تفاوت در آسیب جدی و پایان ایمن روز باشد.

چکمه های سواری در مقابل چکمه های مد به شدت مورد بحث است، و بسیاری ممکن است تفاوت بین این دو را ندانند اما آنها دو سبک کفش بسیار متفاوت هستند.

آنها از نظر ایمنی و راحتی یکسان نیستند و به دلایل مختلف از چکمه های مد هرگز نباید در جای چکمه های سواری استفاده شود.

چکمه سوارکاری

 

چکمه های سواری چه تفاوتی با چکمه های مد دارند؟
برای شروع، چکمه سوارکاری مردانه در ساختار پاشنه پا خاص هستند پاشنه های بوت سواری باید به درستی شکل گرفته و پشتیبانی کنند.

چکمه های مد ممکن است پاشنه کوچک یا پاشنه بزرگی داشته باشند که هیچ کدام برای بلند شدن روی اسب مناسب نیستند یک پاشنه بزرگ‌تر برای راه رفتن در خاک یا اطراف حیوانات مناسب نیست.

یک پاشنه بلند و نوک تیز باعث از بین رفتن تعادل فرد می‌شود که می‌تواند باعث آسیب جدی یا فرار حیوان شود و منجر به آسیب اسب یا افراد دیگر شود.

یک پاشنه مد مینیمال یا کوتاه به درستی از سوارکار در برابر لغزش چکمه از میان رکاب محافظت نمی کند همه اسب سواران هنگام اسب سواری به یک پاشنه مناسب نیاز دارند زیرا بدون آن ممکن است پایشان به جلو بلغزد و مچ پایشان در رکاب گیر کند.

این می تواند نتایج ویرانگری برای سوارکار داشته باشد اگر اسب وحشت زده شود و بلند شود بدترین حالت این است که سوار از زمین بیفتد، اما مچ پای او گیر کرده باشد، ممکن است آنها را پشت اسب خود بکشند این یک وضعیت بالقوه کشنده است، به همین دلیل است که پاشنه مناسب برای ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است.